Випускники денного відділення кафедри генетики та біотехнології


1970 р.
1971 р.
1972 р.
1973 р.
1974 р.
1975 р.
1976 р.
1977 р.
1978 р.
1979 р.
1980 р.
1981 р.
1982 р.
1983 р.
1984 р.
1985 р.
1986 р.
1987 р.
1988 р.
1989 р.
1990 р.
1991 р.
1992 р.
1993 р.
1994 р.
1995 р.
1996 р.
1997 р.
1998 р.
1999 р.
2000 р.
2001 р.
2002 р.
2003 р.
2004 р.
2005 р.
2006 р.
2007 р.
2008 р.
2009 р.
2010 р.
2011 р.
2012 р.
2013 р.
2014 р.
2015 р.
2016 р.

1979 р.
  1. Iванцiв Анна
  2. Галан Михайло
  3. Завалiй Надiя
  4. Козачук Василь
  5. Мацькiв Ольга
  6. Морознюк Анатолiй
  7. Орач Галина
  8. Пришляк Любов
  9. Ткач Галина
1980 р.
  1. Баб'як Любов
  2. Беляєва Валентина
  3. Булас Наталія
  4. Бунда Марія
  5. Гладій Люба
  6. Дмитрук Ярослава
  7. Дума Надія
  8. Єфремова Галина
  9. Ковальчук Олександр
  10. Нікітонова Людмила
  11. Перебойчук Тамара
  12. Пущин Михайлина
  13. Романюк Володимир
  14. Стрільчук Євгенія
  15. Тупіцина Лідія
1981 р.
  1. Баранецька Лідія
  2. Богун Марія
  3. Вергун Наталія
  4. Дудок Ганна
  5. Коритко Олег
  6. Крук Тамара
  7. Меренцова Людмила
  8. Раковецька Галина
  9. Свириденко Лариса
  10. Слобода Оксана
  11. Сороківська Зоряна
  12. Фернюк Ігор
  13. Шептицька Марія
1982 р.
  1. Боднар Люба
  2. Брасюк Дмитро
  3. Васюта Лариса
  4. Гіщинська Ірина
  5. Гук Галина
  6. Євтушина Марія
  7. Корнієнко Ігор
  8. Кулецька Надія
  9. Федишин Ярослав
1983 р.
  1. Баб'як Людмила
  2. Бобкович Галина
  3. Буряк Михайло
  4. Дума Галина
  5. Журило Олена
  6. Кос Ігор
  7. Мікутська Тетяна
  8. Петрів Мирослава
  9. Пом'яноська Людмила
  10. Рудько Лариса
  11. Явір Галина
  12. Яворський Михайло
1984 р.
  1. Василишин Ярослава
  2. Виноградова Тетяна
  3. Горалевич Уляна
  4. Гулеюк Наталія
  5. Звір Лілія
  6. Мацібурка Ірина
  7. Межецька Ольга
  8. Миронюк Анна
  9. Понайда Ірина
  10. Сарван Данута
  11. Трохлюк Зоя
  12. Фурс Анатолій
  13. Шубер Леонід
  14. Шумин Марія
1985 р.
  1. Бобак Ярослав
  2. Гавриленко Зоряна
  3. Коновалова Тетяна
  4. Кубрак Геннадій
  5. Лозінська Антоніна
  6. Назарук Анатолій
  7. Нікітушкіна Наталія
  8. Роман Олександра
  9. Седнєва Інга
  10. Шлапа Романна
1986 р.
  1. Блауцяк Надія
  2. Василенко Ірина
  3. Гусенко Едуард
  4. Десятнюк Любов
  5. Жгута Роман
  6. Ковалевська Ніна
  7. Куца Оксана
  8. Ліпінський Володимир
  9. Мотрук Оксана
  10. Пічкур Тамара
  11. Човган Надія
1987 р.
  1. Вуйцик Олена
  2. Дроздик Леся
  3. Крива Людмила
  4. Курчак Оксана
  5. Медзинська Олена
  6. Неприцька Людмила
  7. Палайда Світлана
  8. Ровенець Антоніна
  9. Савранський Ернест
1988 р.
  1. Атаманюк Галина
  2. Босак Наталія
  3. Гандзюк Олександра
  4. Голець Леся
  5. Заворотна Сусанна
  6. Звір Тетяна
  7. Миронова Іра
  8. Мігей Віталій
  9. Павлів Світлана
  10. Папка Наталія
  11. Солтис Наталія
  12. Яворська Оксана
фото
1989 р.
  1. Галій Оксана
  2. Бритвак Людмила
  3. Гладаревська Наталія
  4. Костюк Марина
  5. Маліна Тетяна
  6. Манчур Мар'ян
  7. Мороз Оксана
  8. Петрушко Владислав
  9. Сапоженкова Олена
  10. Ходурський Аркадій
  11. Чонка Тетяна
1990 р.
  1. Белоконь Юрій
  2. Брик Олена
  3. Вороновський Андрій
  4. Дудяк Мар'яна
  5. Хамар Ігор
  6. Кас'ян Світлана
  7. Лозинська Олена
  8. Лонич Лариса
  9. Мар'їна Ольга
  10. Поперечна Галина
  11. Раделицька Галина
  12. Шпак Руслана
  13. Ярощук Наталія
1991 р.
  1. Бараш Катерина
  2. Бобак Оксана
  3. Глушко Зоряна
  4. Гук Наталя
  5. Гурфінкіл Олена
  6. Даниленко Анжеліка
  7. Зінчук Галина
  8. Куц Оксана
  9. Максим'юк Руслана
  10. Мічуда Анжеліка
  11. Раделицька Галина
  12. Барбара Гусман Кармен Варінья
  13. Вільям Муньос Горький
  14. Мартінес Мендоса Марло-Алехандро
фото
1992 р.
  1. Альтер Людмила
  2. Вдович Оксана
  3. Вороновська Ірина
  4. Гулянович Наталія
  5. Кравецький Ярослав
  6. Купар Юлія
  7. Мочурад Галина
  8. Петрук Світлана
  9. Стодольська Анна
  10. Хіміч Ірина
  11. Чмишук Лілія
  12. Мірабель де Лос Анхелес Баес
  13. Роже Затуву Цімікуді
  14. Флавіа Марія Андіно Рупома
1993 р.
  1. Батій Юля
  2. Бершадська Оксана
  3. Гелешко Володимир
  4. Колодій Світлана
  5. Котляр Алла
  6. Пермякова Наталя
  7. Підлісецька Олена
  8. Сатурська Марта
  9. Чапля Андрій
  10. Шкарупа Володимир
  11. Яринич Ірина
  12. Баяк Едита
  13. Ратнама
  14. Оіндрила Банерджи
1994 р.
  1. Алиськевич Олександра
  2. Вигнан Олена
  3. Демчишин Василь
  4. Мазепа Анна
  5. Маленчук Наталя
  6. Микитин Ніна
  7. Харькова Богдана
  8. Шоханов Степан
  9. Катя Ортіс
1995 р.
  1. Боровська Галина
  2. Грицьків Оксана
  3. Кулик Марта
  4. Кулич Тетяна
  5. Ляховська Тетяна
  6. Олійник Маркіян
  7. Петришин Андрій
  8. Печерська Олеся
  9. Попович Оксана
  10. Шенгофер Наталя
  11. Сабіта Сатхар
  12. Пападату Елені Петрос
  13. Нгуєн В'єт Ха
1996 р.
  1. Кімак Наталя
  2. Мацях Анна
  3. Павлішко Галина
  4. Панькевич Квітослава
  5. Радецька Лариса
  6. Стабрин Олена
  7. Стефанків Мар'яна
  8. Ярош Ірина
1997 р.
  1. Гнатів Олена
  2. Євменчик Олена
  3. Калініна Оксана
  4. Кондратюк Алла
  5. Монастирська Ірина
  6. Палій Олег
  7. Процюк Андрій
  8. Рудак Алла
  9. Самбір Марія
  10. Юрасова Ірина
фото
1998 р.
  1. Василів Оксана
  2. Бурма Лілія
  3. Влащук Антон
  4. Возняк Юлія
  5. Луцьків Галина
  6. Паршина Ірина
  7. Романів Ірина
  8. Химинець Ольга
фото
1999 р.
  1. Білоруська Ольга
  2. Дмитрук Костянтин
  3. Дуда Марта
  4. Жолдак Володимир
  5. Ліра Ігор
  6. Лужецький Андрій
  7. Олійник Зоряна
  8. Осташ Богдан
  9. Хемич Олена
2000 р.
  1. Голячук Олександр
  2. Думич Наталія
  3. Лук'янова Анна
  4. Назарко Тарас
  5. Русин Олеся
  6. Рябова Олена
  7. Чабан Любомир
  8. Шевчук Ірина
  9. Шевчук Марія
2001 р.
  1. Шевчук Ірина
  2. Ковальчук Андрій
  3. Коваль Наталія
  4. Козаревська Ірина
  5. Неговська Анна
  6. Ребець Юрій
  7. Романко Галина
  8. Стецишин Юрій
  9. Федорова Світлана
  10. Караїм Соломія
2002 р.
  1. Cмик Марта
  2. Смуток Олег
  3. Кашин Олексій
  4. Мала Марія
  5. Поберейко Галя
  6. Прадєд Юля
  7. Пучак Володя
  8. Радченко Марта
  9. Ревега Олег
  10. Ревонюк Наталя
  11. Трещьова Юля
  12. Федоришин Марта
  13. Чирка Світлана
2003 р.
  1. Аравіцька Олексадра
  2. Вербовицька Юля
  3. Голубець Оля
  4. Грек Марта
  5. Кисла Оксана
  6. Крутяк Оля
  7. Назарко Володимир
  8. Юськевич Вероніка
  9. Яценко Андрій
2004 р.
  1. Боднар Андрій
  2. Гончар Тарас
  3. Дзиндра Марта
  4. Кирилич Наталія
  5. Кучеренко Марія
  6. Недовіз Віра
  7. Павлик Андрій
  8. Радиш Віра
  9. Ржепецький Юрій
  10. Самборський Маркіян
  11. Третяк Богдан
  12. Федоренко Олександр
  13. Фітель Надія
2005 р.
  1. Гребеник Вікторія
  2. Дубовицька Марта
  3. Климишин Дмитро
  4. Мік Уляна
  5. Огонян Світлана
  6. Обняковка Мар'яна
  7. Панчук Ростислав
  8. Парижак Соломія
  9. Підобід Олена
  10. Рогуля Ольга
  11. Садницька Марія
  12. Єфременкова Олена
2006 р.
  1. Боднар Володимир
  2. Виноградська Оксана
  3. Грицан Уляна
  4. Грубський Ярослав
  5. Дутко Лілія
  6. Кобилянський Антон
  7. Котлярчук Андрій
  8. Кушнір Андрій
  9. Маслов Іван
  10. Назарук Роман
  11. Окрепкий Тарас
  12. Петрик Наталя
  13. Плахта Олена
  14. Процишин Маріанна
  15. Саджениця Марія
  16. Снежко Катерина
  17. Ступницька Ірина
  18. Стухляк Марія
  19. Шепель Марія
2007 р.
  1. Афанасьєв Сергій
  2. Білевич Олена
  3. Винницька Божена
  4. Держко Ірина
  5. Забуранний Нестор
  6. Магорівська Ірина
  7. Макітринський Роман
  8. Мироновський Максим
  9. Полупанов Андрій
  10. Сало Олександр
2008 р.
  1. Наконечна Вікторія
  2. Синєока Галина
  3. Рабик Марія
  4. Сініченко Жанна
  5. Мазуркевич Марина
  6. Сирватка Василь
  7. Заворотюк Ростислав
  8. Кріп Ольга
  9. Дішодзе Вікторія
  10. Лутчин Лілія
  11. Рішко Валентина
  12. Кротевич Аліса
  13. Кушпіт Ольга
  14. Щоголєва Маріанна
2009 р.
  1. Бабій Ірина
  2. Гап'як Євген
  3. Маракасова Катерина
  4. Миколаїв Оля
  5. Муращенко Ліда
  6. Наливайко Юрій
  7. Побережник Олена
  8. Семків Марта
  9. Хмель Юрій
2010 р.
  1. Боднар Іванна
  2. Грень Тетяна
  3. Груник Наталія
  4. Кос Ярослава
  5. Кревська Анна
  6. Курліщук Юлія
  7. Лизак Олексій
  8. Мазій Юлія
  9. Сосніна Катерина
  10. Ткач Ірина
  11. Федорик Ірина
  12. Ципік Ольга
2011 р.
  1. Буцяк Андрій
  2. Вербовий Тарас
  3. Гец Соломія
  4. Думич Євген
  5. Лопатнюк Марія
  6. Мутенко Галина
  7. Німець Оксана
  8. Романова Марина
  9. Стецина Юрій
  10. Тарнавська Тетяна
  11. Шаловило Юлія
  12. Щербаков Сергій
2012 р.
  1. Горбатюк Ольга
  2. Голуб Олена
  3. Гуменюк Роксолана
  4. Думін Христина
  5. Крук Юлія
  6. Легка Лілія
  7. Переверзєва Галина
  8. Сенів Ольга
  9. Стадник Ірина
  10. Труш Олена
  11. Філь Мар'яна
  12. Шляхтіна Єлизавета
  13. Ющук Олександр
2013 р.
  1. Микула Руслана
  2. Рокицький Ігор
  3. Станчак Катерина
  4. Тістечок Степан
  5. Чех Богдан
  6. Вітушинська Мар’яна
  7. Гаврилов Олексій
  8. Чад Мар’яна
2014 р.
  1. Андрущак Оксана
  2. Артимович Наталя
  3. Боруцька Василина
  4. Ванько Ірина
  5. Гнатюк Наталя
  6. Дарчик Іванна
  7. Кошла Оксана
  8. Стахів Світлана
  9. Федак Олена
  10. Фостяк Юля
2015 р.
денної форми навчання
  1. Біляк Р.
  2. Василишин Р.
  3. Дронська Х.
  4. Ільков О.
  5. Казан Н.
  6. Козак Ю.
  7. Крижанівська С.
  8. Лялюк О.
  9. Павловська І.
  10. Сарафанова Н.
  11. Федчишин М.
Заочної форми навчання
  1. Банах Х.
  2. Подібка У.
  3. Тарапата О.
  4. Юрчишин М.
2016 р.
Заочної форми навчання
  1. Ковальчук О.
  2. Мошкунова О.
  3. Сененько О.
  4. Фурда Х.

Історія | Навчальний процес | Наукові дослідження | Наукові конференції | Генетичний клуб | Генетичний гурток МАН | Викладачі/Cпівробітники | Аспіранти | Студенти | Випускники кафедри | Новини/Оголошення